Uživatel nepřihlášen

Osobní názory jednoho pisálka

RSS kanál blogu
Píše: Gera - Rubrika: Blogy
Blog nevyjadřuje názor redakce Zing, více zde.
Osobní názory jednoho pisálka
Disent aneb Proč stojí za to dát Epistory druhou šanci

Disent aneb Proč stojí za to dát Epistory druhou šanci

Pátek 24.11.2017 16:25 - Spojit příjemné s poučným se zdá být téměř nadlidský úkol. Vždyť vezmeme-li v potaz to nemálo herních paskvilů, co se napříč historií pokusily vydávat… Přečíst celý článek »

Mini Metro aneb Pobavení pro patologické perfekcionisty

Mini Metro aneb Pobavení pro patologické perfekcionisty

Čtvrtek 2.3.2017 15:07 - Snad každý moderní hráč si musí připustit jednu věc: Ač se mnohé zavedené série snaží aktivně posouvat vpřed, skutečnou experimentální laboratoří na… Přečíst celý článek »

O autorovi blogu

Gera
Gera
Muž, 21 let, Olomouc
KDO JSEM?
Amatérský pisálek, autor několika krátkých povídek a omezeného počtu básní, které tak zatím nedaly dohromady nic hodného zmínky; dlouholetý hráč, příležitostný Pán jeskyně a nadšenec do videoherní tvorby s touhou jednoho dne přispět svou troškou do mlýna; především pak ale milovník jazyků (plynule mluvím třemi včetně mateřštiny), hlasitý odpůrce nekvalitních překladů a relativně zcestovalý jedinec, který část svého života prožil v zahraničí. Jinak jsem ale olomoucký rodák skrz naskrz, tělem i duší (přestože moravský přízvuk prý už dávno vzal za své). Ve svém volném čase nepohrdnu literaturou (nejlépe v originálním jazyce), ale ani prozkoumáváním bizárních zákoutí hudební či filmové scény. No a když mě to čas od času přepadne a já dostanu nápad, popadnu klávesnici a sepisuju své myšlenky právě sem, do této komunity, na můj dnes již prastarý blog, "Osobní názory jednoho pisálka".
Založit herní BLOG